Môžem získať pôžičku na rodičovskej dovolenke po predchádzajúcej materskej?

Zodpovedané
12. máj 2023

Dobrý deň,

mám 33 rokov, som vydatá. Nevlastním žiadnu nehnuteľnosť, ktorou by som mohla ručiť. Som na rodičovskej po predošlej materskej, s prídavkami cca 520 eur. Dlhy nemám, ani iný úver.

Akú maximálnu pôžičku môžem dostať?

Je mi jasné, že hypotéku nedostanem.

Môžem získať pôžičku na rodičovskej dovolenke po predchádzajúcej materskej?

Ak áno, za akých podmienok a v akej maximálnej výške?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie. Rodičovská sa ako jediný príjem neakceptuje. Potrebovali by ste vstúpiť do úveru s manželom. Tam už závisí od toho, aké máte dokopy čisté akceptovateľné príjmy, počet detí, vek a podobne.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk